Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$220,497 $222,000 $224,000 $226,000 $228,000 $229,497 May 7 May 7 May 8 May 8 May 8 May 9 May 8 May 9

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 8, 2026

Asking price reduced by $5,000

$229,997

$224,997

Asking Price

$224,997

Vehicle Details

Odometer

3,210 mi

Days Listed

50 days

Off-Market

39 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC