Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$204,811 $206,000 $208,000 $210,000 $212,000 $213,171 May 12 May 13 May 13 May 13 May 14 May 14 May 13 May 14

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 13, 2026

Asking price reduced by $1,000

$209,991

$208,991

Price Reduction

May 9, 2026

Asking price reduced by $1,000

$210,991

$209,991

Asking Price

$208,991

Vehicle Details

Odometer

187 mi

Days Listed

238 days

Off-Market

39 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC