Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$204,000 $206,000 $208,000 $210,000 $212,000 May 2 May 2 May 3 May 3 May 3 May 4 May 3 May 4

Timeline

3 events

Now

Delisted

May 4, 2026

No longer for sale

Price Reduction

May 3, 2026

Asking price reduced by $1,000

$208,998

$207,998

Seen

Apr 29, 2026

Asking $208,998

Asking Price

$207,998

Vehicle Details

Odometer

1,648 mi

Days Listed

49 days

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC