Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$234,024 $236,000 $238,000 $240,000 $242,000 $243,576 May 16 May 16 May 16 May 17 May 17 May 17 May 16 May 17

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 16, 2026

Asking price reduced by $988

$239,788

$238,800

Asking Price

$238,800

Vehicle Details

Odometer

1,076 mi

Days Listed

30 days

Off-Market

39 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC