Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$24,495 $24,600 $24,800 $25,000 $25,200 $25,400 $25,495 May 7 May 8 May 8 May 8 May 9 May 9 May 8 May 9

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 8, 2026

Asking price reduced by $1,000

$25,995

$24,995

Asking Price

$24,995

Vehicle Details

Odometer

95,085 mi

Days Listed

65 days

Comparables

4 listings

Similar vehicles currently for sale

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC