Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$86,235 $87,000 $88,000 $89,000 $89,755 May 6 May 6 May 6 May 7 May 7 May 7 May 6 May 7

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 6, 2026

Asking price reduced by $1,400

$89,395

$87,995

Asking Price

$87,995

Vehicle Details

Odometer

53,012 mi

Days Listed

45 days

Off-Market

85 listings

1 / 11

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC