Tracking car prices and trends over time.

Price History

No history yet

Timeline

3 events

Now

Seen

May 14, 2026

Asking $84,999

Delisted

May 13, 2026

No longer for sale

Price Reduction

May 12, 2026

Asking price reduced by $3,000

$87,999

$84,999

Asking Price

$84,999

Vehicle Details

Odometer

24,372 mi

Days Listed

134 days

Off-Market

85 listings

1 / 11

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC