Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$110,000 $111,000 $112,000 $113,000 $114,000 Apr 30 Apr 30 May 1 May 1 May 1 May 2 May 2 May 1

Timeline

1 events

Now

Price Increase

May 1, 2026

Asking price increased by $6,900

$105,000

$111,900

Asking Price

$111,900

Vehicle Details

Odometer

40,113 mi

Days Listed

122 days

Comparables

2 listings

Similar vehicles currently for sale

Off-Market

3 listings

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC