Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$63,500 $64,000 $64,500 $65,000 $65,500 $66,000 May 22 May 22 May 22 May 23 May 23 May 23 May 22 May 23

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 22, 2026

Asking price reduced by $222

$64,999

$64,777

Seen

May 19, 2026

Asking $64,999

Asking Price

$64,777

Vehicle Details

Odometer

69,982 mi

Days Listed

12 days

Comparables

3 listings

Similar vehicles currently for sale

Off-Market

11 listings

1 / 2

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC