Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$244,995 $246,000 $248,000 $250,000 $252,000 $254,000 $254,995 May 20 May 20 May 21 May 21 May 21 May 22 May 21 May 22

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 21, 2026

Asking price reduced by $7,905

$257,900

$249,995

Asking Price

$249,995

Days Listed

137 days

Off-Market

72 listings

1 / 9

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC