Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$54,728 $55,000 $55,500 $56,000 $56,500 $56,962 May 21 May 21 May 21 May 22 May 22 May 22 May 22 May 23

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 22, 2026

Asking price reduced by $425

$56,270

$55,845

Asking Price

$55,845

Vehicle Details

Odometer

19,814 mi

Days Listed

32 days

Off-Market

328 listings

1 / 41

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC