Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$56,000 $56,500 $57,000 $57,500 $58,000 May 23 May 23 May 23 May 24 May 24 May 24 May 24 May 25

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 24, 2026

Asking price reduced by $799

$57,798

$56,999

Listed

May 21, 2026

Listed for $57,798

$57,798

Asking Price

$56,999

Vehicle Details

Odometer

20,029 mi

Days Listed

4 days

Off-Market

328 listings

1 / 41

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC