Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$76,500 $77,000 $77,500 $78,000 $78,500 $79,000 $79,500 May 18 May 19 May 19 May 19 May 20 May 20 May 19 May 20

Timeline

3 events

Now

Price Increase

May 19, 2026

Asking price increased by $1,000

$76,997

$77,997

Price Added

May 14, 2026

Asking $76,997

Listed

May 13, 2026

Appeared for sale

Asking Price

$77,997

Vehicle Details

Odometer

22,602 mi

Days Listed

12 days

Off-Market

107 listings

1 / 14

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC