Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$18,100 $18,200 $18,300 $18,400 $18,500 $18,600 $18,700 $18,800 May 15 May 15 May 15 May 16 May 16 May 16 May 16 May 17

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 16, 2026

Asking price reduced by $272

$18,720

$18,448

Listed

May 12, 2026

Appeared for sale

Asking Price

$18,448

Vehicle Details

Odometer

60,760 mi

Days Listed

3 days

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC