Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$140,135 $141,000 $142,000 $143,000 $144,000 $145,000 $145,855 May 1 May 1 May 1 May 2 May 2 May 2 May 2 May 3

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 2, 2026

Asking price reduced by $2,000

$144,995

$142,995

Asking Price

$142,995

Vehicle Details

Odometer

2,707 mi

Days Listed

201 days

Off-Market

62 listings

1 / 8

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC