Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$146,000 $147,000 $148,000 $149,000 $150,000 $151,000 $151,760 May 18 May 18 May 19 May 19 May 19 May 20 May 19 May 20

Timeline

3 events

Now

Delisted

May 22, 2026

No longer for sale

Price Reduction

May 19, 2026

Asking price reduced by $4,139

$152,923

$148,784

Seen

May 16, 2026

Asking $152,923

Asking Price

$148,784

Vehicle Details

Odometer

9,562 mi

Days Listed

30 days

Off-Market

56 listings

1 / 7

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC