Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$209,062 $210,000 $212,000 $214,000 $216,000 $217,596 Apr 29 Apr 30 Apr 30 Apr 30 May 1 May 1 Apr 30 May 1

Timeline

3 events

Now

Price Reduction

Apr 30, 2026

Asking price reduced by $26,663

$239,992

$213,329

Seen

Apr 28, 2026

Asking $239,992

Delisted

Apr 25, 2026

No longer for sale

Asking Price

$213,329

Vehicle Details

Odometer

12,647 mi

Days Listed

35 days

Off-Market

55 listings

1 / 7

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC