Tracking car prices and trends over time.

Price History

No history yet

Timeline

3 events

Now

Seen

May 14, 2026

Asking $237,991

Delisted

May 12, 2026

No longer for sale

Price Reduction

May 8, 2026

Asking price reduced by $800

$238,791

$237,991

Asking Price

$237,991

Vehicle Details

Odometer

242 mi

Days Listed

288 days

Off-Market

59 listings

1 / 8

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC