Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$45,600 $45,900 $46,200 $46,500 $46,800 $47,100 $47,388 May 1 May 1 May 1 May 2 May 2 May 2 May 2 May 3

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 2, 2026

Asking price reduced by $500

$46,959

$46,459

Seen

Apr 27, 2026

Asking $46,959

Asking Price

$46,459

Vehicle Details

Odometer

89,500 mi

Days Listed

110 days

Off-Market

40 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC