Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$54,782 $55,000 $55,500 $56,000 $56,500 $57,000 Apr 28 Apr 28 Apr 28 Apr 29 Apr 29 Apr 29 Apr 29 Apr 30

Timeline

3 events

Now

Delisted

Apr 30, 2026

No longer for sale

Price Increase

Apr 29, 2026

Asking price increased by $1,000

$54,900

$55,900

Seen

Apr 27, 2026

Asking $54,900

Asking Price

$55,900

Vehicle Details

Odometer

68,799 mi

Days Listed

56 days

Off-Market

31 listings

1 / 4

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC