Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$124,343 $125,000 $126,000 $127,000 $128,000 $129,000 May 11 May 12 May 12 May 12 May 13 May 13 May 12 May 13

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 12, 2026

Asking price reduced by $8,099

$134,980

$126,881

Asking Price

$126,881

Vehicle Details

Odometer

22 mi

Days Listed

92 days

Off-Market

22 listings

1 / 3

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC