Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$63,681 $64,000 $64,500 $65,000 $65,500 $66,000 $66,281 May 14 May 15 May 15 May 15 May 16 May 16 May 15 May 16

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 15, 2026

Asking price reduced by $1,368

$66,349

$64,981

Asking Price

$64,981

Vehicle Details

Odometer

6,219 mi

Days Listed

142 days

Off-Market

40 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC