Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$51,000 $51,500 $52,000 $52,500 $53,000 May 6 May 6 May 6 May 7 May 7 May 7 May 6 May 7

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 6, 2026

Asking price reduced by $1,000

$52,998

$51,998

Price Reduction

Apr 30, 2026

Asking price reduced by $1,000

$53,998

$52,998

Asking Price

$51,998

Vehicle Details

Odometer

12,804 mi

Days Listed

46 days

Off-Market

40 listings

1 / 5

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC