Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$19,400 $19,600 $19,800 $20,000 $20,173 May 5 May 5 May 5 May 6 May 6 May 6 May 5 May 6

Timeline

1 events

Now

Price Reduction

May 5, 2026

Asking price reduced by $700

$20,477

$19,777

Asking Price

$19,777

Vehicle Details

Odometer

103,710 mi

Days Listed

200 days

Comparables

4 listings

Similar vehicles currently for sale

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC