Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$44,100 $44,400 $44,700 $45,000 $45,300 $45,600 $45,898 May 6 May 6 May 7 May 7 May 7 May 8 May 7 May 8

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 7, 2026

Asking price reduced by $1,000

$45,998

$44,998

Seen

May 6, 2026

Asking $45,998

Asking Price

$44,998

Vehicle Details

Odometer

20,078 mi

Days Listed

93 days

Comparables

4 listings

Similar vehicles currently for sale

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC