Tracking car prices and trends over time.

Price History

No change
$372,396 $375,000 $378,000 $381,000 $384,000 $387,000 May 19 May 19 May 19 May 20 May 20 May 20 May 20 May 21

Timeline

2 events

Now

Price Reduction

May 20, 2026

Asking price reduced by $20,000

$399,996

$379,996

Seen

May 19, 2026

Asking $399,996

Asking Price

$379,996

Vehicle Details

Odometer

3,395 mi

Days Listed

262 days

Off-Market

4 listings

© 2026 SPORTS CARS, ETC. LLC